Popis
FESTINA Ceramic dámske hodinky 16536/1 elegantné hodinky zo striebornej nerezovej ocele a bielej keramiky s hranatým puzdrom, indexy z kryštálov, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov, strieborné indexy |
| Farba hodiniek | strieborná, biela |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 36 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | lesk |
| Farba kameňov | číra |
| Materiál náramku | keramika, nerezová oceľ |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 24 mm |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Hmotnost hodinek | 96 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 7,5 mm |
| Farba ciferníku | biela |
| Šírka remienka | 24 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

