Klenoty-buran.cz

Zľava na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

Tovar objednaný prostredníctvom klenoty –buran.cz je možné uhradiť:

a) Dobierkou, tj. zaplatíte v hotovosti pri dodaní tovaru. Tento spôsob platby je možný iba pri dodaní tovaru na dodaciu adresu objednávateľa prostredníctvom prepravnej spoločnosti

b) V hotovosti, tj. zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na predajni

c) Bankovým prevodom pri platbe v KČ na číslo účtu: 43-5964900217/0100

d) Platba pre Slovensko v prípade platby v EUR číslo účtu: 5051755916/0900

IBAN:SK6009000000005051755916

SWIFT:GIBASKBX

e) Platba Gopay – viac informácií tu: www.gopay.cz

Neplatíte príplatok za dobierku !

Prosíme, nezabudnite uviesť variabilný symbol, ktorý je uvedený v prehľade po dokončení objednávky a tiež v prichádzajúcom e-maily po dokončení objednávky!

Variabilný symbol = číslo vašej objednávky

Pri platbe bankovým prevodom zaplatíte za tovar pred jeho dodaním. Tento spôsob platby je možné využiť ako pri doprave tovaru na dodaciu adresu objednávateľa prostredníctvom prepravnej spoločnosti, tak aj pri osobnom odbere tovaru na predajni. Podklady k platbe (číslo účtu, variabilný symbol a čiastka k úhrade) sú uvedené v prehľade po dokončení objednávky a v prílohe e-mailu, ktorý Vám bol odoslaný po uskutočnení objednávky.

Tovar bude odovzdaný na prepravu až po prijatí platby na účet predávajúceho.

O odovzdaní tovaru na prepravu budete informovaný e-mailom. V prípade že ste zvolili spôsob dopravy osobný odber, budete na vyzdvihnutie tovaru vyzvaný e-mailom a telefonicky až po prijatí platby na účet predávajúceho. Pri doručení tovaru na dodaciu adresu a spôsobu platby dobierkou je pracovník prepravnej spoločnosti povinný vydať príjmový doklad. Pri preberaní tovaru od prepravcu si ho dôkladne skontrolujte či nie je viditeľne poškodený vonkajší obal, alebo či zásielka obsahujúca krehký tovar nevydáva podozrivé zvuky. Pri akejkoľvek pochybnosti spíšte na mieste s vodičom reklamačný protokol, uľahčí sa tým riešenie škodovej udalosti vplyvom prepravy. Zásielky, u ktorých je vonkajší obal viditeľne poškodený nepreberajte a v čo najkratšej dobe o tejto skutočnosti informujte dodávateľa e-mailom alebo telefonicky.

Tovar je zákazníkovi doručený prostredníctvom prepravnej spoločnosti na adresu uvedenú na formulári objednávky v bode ,,Dodacia adresa“.

V prípade osobného odberu na predajniach, ktorých adresy nájdete v kontaktoch NIE JE MOŽNÉ TOVAR UHRADIŤ PLATOBNOU KARTOU. Tovar hradený bankovým prevodom je možné si vyzdvihnúť na predajni až po tom, ako bude čiastka pripísaná na účet predávajúceho.