Klenoty-buran.cz

Zľava na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

O nás

Vítame Vás na Klenoty-Burán.sk, v kúzelnom svete značkových a kvalitných šperkov a hodiniek pre každodenné použitie, ale aj pre mimoriadne príležitosti. U nás nájdete za príjemné ceny skutočne zaujímavé a originálne, precízne spracované hodinky a šperky, ktoré Vás potešia, a ich kúpou podtrhnete svoju osobnosť, šarm a eleganciu.

Prečo nakupovať šperky a hodinky na Klenoty-Buran.sk

- Ponúkame širokú škálu kvalitných šperkov Pattic za priaznivé ceny

- Originálne darčekové balenie s certifikátom pravosti (u diamantových šperkov) je samozrejmosťou

- Poštovné zadarmo za nákup nad 50 EUR ( kuriérskej služby PPL a Zásilkovna)

- Darčeky k nákupu pri objednávke nad 25EUR

- Samozrejmosťou je rýchle jednanie, spoľahlivosť a možnosť vrátenia peňazí do 14 dní

- Výrazné zľavy šperkov v dopredajoch

Aké šperky u nás nájdete?

Ponúkame krásne snubné prstene pre tento slávnostny deň, nádherné zásnubné prstene, pôsobivé retiazky, elegantné náušnice, úžasné prstene s kamienkami i bez, detské šperky, okúzľujúce náhrdelníky, vysoko kvalitné a výnimočné šperky s diamantami a a mnoho ďalších šperkov, ktoré zvýraznia Váš prirodzený pôvab. Naše šperky sú vyrobené zo zlata, striebra, kvalitnej ocele alebo titanu. Úchvatné sú rovnako oslnivé žiarivé šperky s brúsenými krištáľmi Swarowski.

Aké hodinky u nás nájdete?

V našej ponuke nájdete pánske hodinky pre mužov, dámske hodinky pre ženy a samozrejme aj detské hodinky pre deti.

Ďalej ponúkame hodinky mnohých typov a určení. Klasické ručičkové analógové hodinky, farebné hodinky pre spestrenie outfitu, populárne silikónové alebo binárne hodinky a stále vyhľadávané digitálne hodinky.

Zaoberáme sa aj predajom hodiniek pre špeciálne účely – športové hodinky a outdoor hodinky pre aktívnych športovcov a potápačské hodinky pre potápačov. Nájdete u nás aj vreckové hodinky pre gentlemanov v smokingu, trendy moderné hodinky alebo švajčiarske hodinky od hodinárskych majstrov.

Náš sortiment obsahuje lacné hodinky za veľmi priaznivú cenu a na druhej strane veľmi luxusné hodinky za vyššiu cenu.

Prajeme Vám príjemný nákup na Klenoty – Buran.sk a veríme, že budete s naším tovarom i službami maximálne spokojný, a že sa k nám budete vracať.