Popis
BERING Ceramic dámske hodinky 11435-754 z nerezovej ocele a bielej keramiky, zafírové sklíčko, indexy z kryštálov Swarovski, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, biela |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Výška púzdra | 37 mm |
| Farba kameňov | číra |
| Materiál náramku | keramika, nerezová oceľ |
| Materiál púzdra | keramika, nerezová oceľ |
| Typ kameňov | kryštál swarovski |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 34 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 73 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 6,5 mm |
| Značka | BERING |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


Moc moc hezké hodinky, nejlepší jsou ty kamínky místo čísel :)))))))
Takové jemné hodinky, ozvláštňují ej moc hezky ty drobné kamínky :-)
Jednoduchý ciferník, ale právě kvůli tomu minimalistickému designu na ně nedám dopustit :-))
Luxusní bílé hodinky, moc se mi líbí jejich design... A cena byla taky super :-)
Vyhovuje mi dostatečně velký ciferník, na kterém se dobře poznává čas. Fajn hodinky ;-)