Popis
Pánske hodinky SEIKO 5 Sports Automatic SRPL85K1
Pánske automatické hodinky SEIKO 5 Sports SRPL85K1 nadväzujú na legendárny dizajn modelu SKX007 a spájajú športový vzhľad s každodennou praktickosťou. Puzdro z nerezovej ocele s priemerom 42,5 mm má kombináciu lesklých a matných plôch a priehľadné zadné dýnko. Oceľový náramok je vybavený preklápacou sponou na pohodlné nosenie. Čierny číselník ponúka prehľadnú indikáciu dňa a dátumu a chráni ho odolné sklíčko Hardlex. Rúčky a hodinové indexy s luminiscenciou LumiBrite zaisťujú výbornú čitateľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Hodinky sú osadené jednosmerne otočnou lunetou s hliníkovou vložkou a poháňa ich automatický strojček Seiko 4R36 s rezervou chodu približne 41 hodín a možnosťou ručného náťahu. Vodotesnosť 10 ATM umožňuje bezstarostné kúpanie aj šnorchlovanie.
Vlastnosti
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
|---|---|
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy, dátum, deň v týždni, priehľadné, skrutkovacie korunka |
| Luneta | otočná - jednosmerne |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Rezerva chodu | 41 hodín |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Hmotnost hodinek | 187 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Typ zapínání | preklápacia spona |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Farba remienku | strieborná |
| Průměr pouzdra v mm | 42,5 |
| Věk | pro dospělé |
| Strojček | 4R36 |
| tloušťka pouzdra v mm | 13,9 |
| Barva pouzdra | stříbrná |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky SEIKO 5 Sports Automatic SRPK99K1
Pánske hodinky SEIKO Prospex Sea PADI Special Edition SRPL53K1
Pánské hodinky SEIKO 5 Sport Automatic GMT SSK003K1
