Popis
Pánske hodinky SEIKO 5 Sports Automatic SRPK99K1
Pánske hodinky SEIKO 5 Sports Automatic SRPK99K1 ponúkajú športový vzhľad inšpirovaný legendárnym modelom SKX. Majú 42,5 mm oceľové puzdro, kovový náramok a čierny ciferník, chránený sklom Hardlex. Nechýba ani ukazovateľ dňa a dátumu a výrazná luminiscencia LumiBrite pre skvelú čitateľnosť.
Hodinky poháňa osvedčený automatický strojček 4R36 s rezervou chodu okolo 41 hodín a možnosťou ručného náťahu. Jednosmerná potápačská luneta dodáva modelu dynamický vzhľad. Vodotesnosť 10 ATM zaisťuje, že sú vhodné na kúpanie aj šnorchlovanie. Robustné prevedenie a priehľadné dynko dopĺňajú celkový športový štýl tohto obľúbeného radu Seiko 5.
Vlastnosti
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
|---|---|
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy, dátum, deň v týždni, priehľadné, skrutkovacie korunka |
| Luneta | otočná - jednosmerne |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 168 g |
| Pre | muža |
| Rezerva chodu | 41 hodín |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Typ zapínání | preklápacia spona |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Farba remienku | strieborná |
| Průměr pouzdra v mm | 42,5 |
| Věk | pro dospělé |
| tloušťka pouzdra v mm | 14,2 |
| Strojček | 4R36 |
| Barva pouzdra | stříbrná |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky SEIKO 5 Sports Automatic SRPK97K1
Pánske hodinky CITIZEN Super Titanium Zenshin Automatic NK5020-58L
Hodinky SEIKO 5 Sports HUF Limited Edition SRPM09K1
