Popis
ZODIAX srdce zlatý prívesok C1605W
Vlastnosti
| Typ | prívesok |
|---|---|
| Farba | biela |
| Šírka | 10 mm |
| Rýdzosť | 585/1000 |
| Poznámka | prívesok je dodávaný bez fyfotěné retiazky |
| Výška | 10 mm |
| Poznámka k tvaru | srdiečko |
| Čistá hmotnosť AU | 0,60 g |
| Pre | ženy |
| Značka | ZODIAX |
| Poznámka k cene | cena je kalkulovaná pre uvedenú hmotnosť a materiál, konečná cena sa môže líšiť podľa hmotnosti |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
