Popis
Oválne náušnice v kombinácii žltého a bieleho zlata 585/1000 s povrchovou úpravou brúsením.
Zapínanie na klapku.
Vlastnosti
| Zapínanie | klasické |
|---|---|
| Typ | náušnice |
| Materiál | biele zlato 585/1000, žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť | 2,20 g |
| Povrchová úprava | lesk, brúsené |
| Farba | zlatá |
| Výška | 1,6 mm |
| Pre | ženy |
| Značka | PATTIC |
| Výška náušnice | 1,8 cm |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Zlaté náušnice PATTIC AU 585/1000 2,10 gr GU774904Y
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
505.03 eur
Zlatý prsten PATTIC AU 585/1000 1,75 g GU054101Y-55
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
420.79 eur
Zlatý prsteň PATTIC AU 585/1000 2,15 g GU557601-50
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
516.95 eur
