Popis
CITIZEN Satellite Wave GPS Eco-Drive Limited Edition Black pánske hodinky CC7015-55E - luxusné čierne pánske hodinky Citizen limitovaná edícia, hodinky sú vyrobené z odolného a ľahkého titánu s PVD úpravou, dátum, deň v týždni, večný kalendár, budík, duálny čas, riadené GPS, indikácia slabej batérie, GPS, ukazovateľ stavu nabitia, chronograf, svetový čas, solárny pohon, športové potápačské hodinky - vodotesnosť 200 m, zafírové sklíčko, LIMITOVANÁ EDÍCIA - VYROBENÉ IBA 1989 KS !
CITIZEN Satellite Wave GPS Eco-Drive Limited Edition Black pánske hodinky CC7015-55E - luxusné čierne pánske hodinky Citizen limitovaná edícia, hodinky sú vyrobené z odolného a ľahkého titánu s PVD úpravou, dátum, deň v týždni, večný kalendár, budík, duálny čas, riadené GPS, indikácia slabej batérie, GPS, ukazovateľ stavu nabitia, chronograf, svetový čas, solárny pohon, športové potápačské hodinky - vodotesnosť 200 m, zafírové sklíčko, LIMITOVANÁ EDÍCIA - VYROBENÉ IBA 1989 KS !
Limitovaná edícia pánskych hodiniek Citizen Satellite Wave GPS Eco-Drive CC7015-55E Limited Edition Black s celkovým počtom 1989 vyrobených kusov je vytvorená k príležitosti výročia 30 rokov od začiatku vývoja hodiniek úplne bez výnimky, ktoré vyústilo vo vývoj najprv rádiom riadených a neskôr aj GPS riadených hodiniek.
Vlastnosti
| Funkcie | svetové časy, kalendár, stopky, budík, duálny čas, luminiscenčné ručičky a indexy, dátum, deň v týždni, GPS |
|---|---|
| Hrúbka púzdra | 16 mm |
| Pohon | batériový so solárnym dobíjaním |
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Farba hodiniek | čierna |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál púzdra | titán |
| Materiál náramku | titán |
| Řízené GPS | áno |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka púzdra | 47 mm |
| Značka | CITIZEN |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
