Popis
CITIZEN Promaster Land Radiocontrolled pánske hodinky CB5034-82L - luxusné pánske hodinky Citizen, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, modrý ciferník, dátum, deň v týždni, budík, stopky, tachymeter, luminiscencia ručičiek a indexov, svetové časy, plne automatický kalendár, kontrola stavu batérie, rádiom riadené, zafírové sklíčko, pohon Eco-Drive, vodotesné potápačské hodinky - vodotesnosť 200 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Funkcie | svetové časy, budík, luminiscenčné ručičky a indexy, dátumovka, stopky, chronograf |
| Pohon | Eco - Drive |
| Riadené rádiovým signálom | áno |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 44 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Špeciálne funkcie | kontrola stavu batérie, plne automatický kalendár |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 165 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CITIZEN |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CITIZEN Radiocontrolled Blue Angels AT8020-54L
