Popis
Pánske náramkové hodinky JVD JE1001.3 sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.Čierny ciferník a rímske číslice chráni minerálne tvrdené sklíčko.Dátum (kalendár)časVodotesnosť 10 ATMPuzdro z nerezovej oceleMinerálne tvrdené sklíčkoJaponský strojček SEIKO EPSON
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | rímska |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | JVD |
| Pohon | bateriový |
| Remínek | Nerez |
| Šírka | 565 mm |
| Výška | 455 mm |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky JVD JE1001.1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
122.69 eur
Náramkové hodinky JVD JE1004.2
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 5.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
130.9 eur
Pánske náramkové hodinky JVD JE1006.2
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
130.9 eur
