Popis
ZEPPELIN Automatic pánske hodinky 7666-1 - spoločenské pánske hodinky Zeppelin, strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, biely ciferník, mechanický pohon s automatickým naťahovaním, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Zadné vieko | priehľadné |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 70 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | ZEPPELIN |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
