Popis
WENGER Urban Classic Chrono pánské hodinky 01.1743.104 - moderné švajčiarske pánske hodinky Wenger, strieborné puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, modrý ciferník, dátum, chronograf, luminiscencia ručičiek, športové švajčiarske vodotesné hodinky - vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Sklíčko | minerálne sa zafírovú úpravou |
| Výška púzdra | 51 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Hrúbka púzdra | 11,5 mm |
| Hmotnost hodinek | 74 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | WENGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

