Popis
WENGER Attitude pánske hodinky 01.1541.104 - čierne puzdro z nerezovej ocele, zelený remienok z kože a textilu, dátum, luminiscencia ručičiek a indexov, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Výška púzdra | 49 mm |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Sklíčko | minerálne sa zafírovú úpravou |
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna, zelená |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | textil, koža |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 60 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky PULSAR PS9357X1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
84.22 eur
120.31 eur

