Popis
TOMMY HILFIGER pánske hodinky 1791508 - moderné pánske hodinky Tommy Hilfiger, strieborné puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, modrý ciferník, dátum, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | modrá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
