Popis
TOMMY HILFIGER pánske hodinky 1791496 - moderné pánske hodinky Tommy Hilfiger modré, strieborné puzdro z nerezovej ocele, tmavomodrý kožený remienok, modrý ciferník, dátumovka, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, modrá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Funkcie | dátum |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 8,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
