Popis
Pánske hodinky - gumený remienok, titán puzdro, zafírové sklíčko - ktoré je odolné voči poškriabaniu.
Vodotesnosť hodiniek je 10ATM - plávanie.
Typ zapínanie - pracka.
Luneta - pevná, azimutálnej, keramická.
Luminiscencia - ručičky a indexy.
Duálny čas - Prehodenie domáceho a svetového času
Stopky (Chronograf) - Ďalšie funkcie: Čas kola (Lap time), Medzičas (Split), Odložený štart | Maximálna kapacita: 100 dní | Presnosť stopiek: 1/100 sekundy
Alarm - Počet a typ alarmu: 2x denný alarm
automatický kalendár
Odpočítavanie stopky - Maximálna kapacita: 100 dn
barometer
kompas
výškomer
Kontrola stavu batérie - Indikátor nabitia batérie
dotykový displej
osvetlenie
Neobvyklé funkcie - Číslo týždňa
Vlastnosti
| Odpočítavacie stopky | áno |
|---|---|
| Budík | áno |
| Pohon | batériový so solárnym dobíjaním |
| Štýl | moderné, športové, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Špeciálne funkcie | kompas, výškomer, barometer, kontrola stavu batérie |
| Farba hodiniek | čierna, zelená |
| Funkcie | duálny čas, luminiscencia ručičiek, automatický kalendár, barometer |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Stopky | áno, s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Osvetlenie | áno |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál púzdra | titán |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Výška púzdra v mm | 13 mm |
| Materiál náramku | guma |
| Pre | muža |
| Typ ciferníka | analógový aj digitálny |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 77 g |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Kompas | áno |
| Průměr pouzdra v mm | 45 |
| Značka | TISSOT |
| Farba remienku | zelená |
| Typ zapínání | pracka |
| Luneta | pevná, azimutálnej, keramická |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
