Popis
TISSOT pánske hodinky PRC 200 T055.417.11.047.00 - luxusné strieborné pánske švajčiarske hodinky Tissot, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, modrý ciferník, dátum, chronograf, tachymeter, luminiscencia ručičiek a indexov, športové potápačské hodinky - vodotesnosť 200 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy, dátumovka, stopky, chronograf |
| Sklíčko | zafírové |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hmotnost hodinek | 157 g |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CITIZEN Radiocontrolled Blue Angels AT8020-54L
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 15.4.2026
539 eur
Pánske hodinky TISSOT V8 T106.417.11.031.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
389.98 eur
519.97 eur
