Popis
SWATCH Match Point pánske hodinky SUSZ402 - moderné modré hodinky z plastu a silikónu, dátum, chronograf, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Výška púzdra | 49 mm |
|---|---|
| Materiál púzdra | plast |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | modrá, oranžová |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Funkcie | luminiscencia ručičiek, dátumovka, stopky, chronograf |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá, biela |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Hmotnost hodinek | 36 g |
| Značka | SWATCH |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

