Popis
SEIKO Automatic pánske hodinky SRPD55K2 - moderné pánske hodinky Seiko s dátumom, strieborné puzdro z nerezovej ocele, remienok je z hnedej kože a čierneho silikónu, čierny ciferník, dátum, luminiscencia ručičiek a indexov, otočná luneta, mechanický pohon s automatickým naťahovaním, športové vodotesné hodinky - vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna, hnědá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | koža, silikón |
| Funkcie | dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Luneta | otočná - jednosmerne |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 99 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
