Popis
Pánske hodinky Seiko 5 Sports Automatic SRPE53K1 - hodinky z nerezovej ocele s automatickým pohonom, dátumovka, modrý ciferník, luminiscencia ručičiek a indexov, vodotesnosť 100ATM
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | luminiscencia ručičiek, dátum, deň v týždni, priehľadné, skrutkovacie korunka |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hmotnost hodinek | 143 g |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Průměr pouzdra v mm | 40 |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Typ zapínání | preklápacia spona |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánské hodinky SEIKO KINETIC SKA783P1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
370 eur
Pánske hodinky SEIKO Presage Automatic SRPD41J1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
574.3 eur
Pánske hodinky INGERSOLL The Director Automatic I08103
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
398.03 eur
497.54 eur
