Popis
PRIM Gentleman Automat pánske hodinky W01P.10694.A - strieborné puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, strieborná ciferník, mechanický automat, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Výška púzdra | 52 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 44 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 90 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | PRIM MPM-QUALITY |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS Podium Chronometer C034.654.16.087.01
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
790.14 eur
