Popis
INGERSOLL The Jazz Automatic pánske hodinky I07702 - luxusné pánske hodinky Ingersoll, strieborné puzdro z nerezovej ocele, modrý kožený remienok, duálny čas, mechanický pohon s automatickým naťahovaním, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 49 mm |
| Farba hodiniek | strieborná, modrá |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Funkcie | duálny čas |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Zadné vieko | priehľadné |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hmotnost hodinek | 95 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | INGERSOLL |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
