Popis
GANT Bradford pánske hodinky GT064001 - strieborné puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, biely ciferník, dátum, chronograf, tachymeter, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 100 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 48 mm |
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Funkcie | stopky, tachymeter, luminiscencia ručičiek, dátumovka, chronograf |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | biela |
| Hmotnost hodinek | 82 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GANT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS Caimano Precidrive C035.410.16.037.01
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
357.97 eur

