Popis
FESTINA Prestige pánske hodinky 20266/1 - luxusné hodinky z nerezovej ocele v zlatej farbe, dátum, chronograf, tachymeter, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 50 m !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 51 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk, zlatenie |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Hrúbka púzdra | 11,5 mm |
| Hmotnost hodinek | 147 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

