Popis
FESTINA Chrono Bike Tour de France 2014 pánske hodinky 16774/3 inšpirované a venovanej závodu Tour de France. Robustné prevedenie v jedinečnom dizajne na šport i do spoločnosti. Pánske športovné hodinky značky FESTINA Chrono Bike Tour de France 2014 16774/3 predstavujú najvyšší model značky Festina. Sú venované najslávnejšiemu cyklistickému závodu sveta, s ktorým značka Festina dlhodobo spolupracuje. Hodinky sú pomerne robustné, ovšem na ruke sa vynímajú nádherne a svojemu majiteľovi dodávajú na sebavedomí. Hoci sú skor športového štýlu, hodia sa tiež do spoločnosti.
Hodinky majú k dispozícii dátumovku (na pozicii 6) a stopky s presnosťou 1/20 sekúnd . Farebný číselník je chránený odolným minerálnym sklom (čiastočne odolným proti poškrabaniu), vodotestnost je 100 metrov (vhodné na sprchovanie, plávanie a potápanie bez dýchacieho prístroja ). Materiál puzdra i ťahu je z nerez ocele, ťah je opatrený praktickou pojistkou na zapínanie . Model je dodávaní v luxusnéj krabičke.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Výška púzdra | 54 mm |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Farba ciferníku | sivá |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 48 mm |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 185 g |
| Pre | muža |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

