Popis
FESTINA Chrono Bike Special Edition pánské hodinky 16973/1 - luxusné modré pánske hodinky Festina, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, dátumovka, chronograf, luminiscencia ručičiek a indexov, zafírové sklíčko, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Výška púzdra | 54 mm |
|---|---|
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | modrá |
| Povrchová úprava | PVD – modrá |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 48 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 185 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


líbí se mi zpracování a hlavně řešení toho ciferníku.