Popis
FERARRI pánske hodinky 830044
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 89 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka púzdra | 47 mm |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky DIESEL DZ4350
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
240.53 eur
300.66 eur
