Popis
EDOX Les Bémonts Automatic Open Heart pánske hodinky 85021 3 AIN - strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, zafírové sklíčko, mechanický automat !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
|---|---|
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Výška púzdra | 50 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 79 g |
| Pre | muža |
| Strojček | ETA |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | EDOX |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

