Popis
CITIZEN Promaster Bullhead Limited Edition pánske hodinky AV0075-70E - luxusné čierne pánske hodinky Citizen - Limitovaná edícia Citizen Promaster Land'BullHead' AV0075-70E s celkovým počtom vyrobených 3000 ks je vytvorená k príležitosti výročia 100 rokov od založenia spoločnosti Citizen
Vlastnosti
| Pohon | Eco - Drive |
|---|---|
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Farba hodiniek | čierna |
| Funkcie | budík, luminiscenčné ručičky a indexy, dátumovka, stopky, chronograf |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Rezerva chodu | ECO-DRIVE (měs.): 8 |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CITIZEN |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CITIZEN Radiocontrolled Blue Angels AT8020-54L
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 21.5.2026
539 eur
Pánske hodinky TISSOT PR 100 Chronograph T101.417.33.051.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
526.32 eur
