Pánske hodinky CITIZEN Global Radiocontrolled CB0010-88L
Kód produktu: CB0010-88L Značka: CITIZEN
379 eur
313 eur bez DPH
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 19.5.2026
Popis
Vlastnosti
Farba hodiniek strieborná
Pohon Eco - Drive
Riadené rádiovým signálom áno
Poznámka luminiscencia ručičiek a indexov, plne automatický kalendár
Výška púzdra 51 mm
Štýl moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné
Povrchová úprava mat, lesk
Hrúbka púzdra 10 mm
Typ ciferníka analógový
Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Materiál náramku nerezová oceľ
Šírka púzdra 46 mm
Sklíčko zafírové
Spona celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate
Tvar puzdra guľatý
Hmotnost hodinek 145 g
Pre muža
Farba ciferníku modrá
Šírka remienka 20 mm
Materiál púzdra nerezová oceľ
Značka CITIZEN
Věk pro dospělé
4.0
Průměrné hodnocení
(1 hodnocení)
0%
4.00
100%
4.00
0%
0%
0%