Pánske hodinky CITIZEN Global Radiocontrolled CB0010-88E
Kód produktu: CB0010-88E Značka: CITIZEN
379 eur
313 eur bez DPH
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
Ostrava
Skladem
Popis
CITIZEN Global Radiocontrolled pánske hodinky CB0010-88E.
Vlastnosti
Farba hodiniek strieborná
Pohon Eco - Drive
Riadené rádiovým signálom áno
Štýl klasické, luxusné
Výška púzdra 47 mm
Hrúbka púzdra 10 mm
Typ ciferníka analógový
Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Materiál náramku nerezová oceľ
Šírka púzdra 45 mm
Tvar puzdra guľatý
Pre muža
Materiál púzdra nerezová oceľ
Značka CITIZEN
Věk pro dospělé
5.0
Průměrné hodnocení
(1 hodnocení)
100%
4.00
0%
4.00
0%
0%
0%