Pánske hodinky CERTINA DS-1 Powermatic 80 C029.807.11.051.00
Kód produktu: C029.807.11.051.00 Značka: CERTINA
847 eur
700 eur bez DPH
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 19.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
Ostrava
Skladem
Popis
Vlastnosti
Výška púzdra 45 mm
Farba hodiniek strieborná
Štýl moderné, klasické, elegantne, luxusné
Povrchová úprava mat, lesk
Dátum Ano
Typ ciferníka analógový
Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Šírka púzdra 39 mm
Materiál náramku nerezová oceľ
Zadné vieko priehľadné
Sklíčko zafírové
Tvar puzdra guľatý
Šírka remienka 18 mm
Pre muža
Hrúbka púzdra 11 mm