Popis
CASIO G-SHOCK Gulfmaster pánske hodinky GWN-1000F-2A - riadené rádiovým signálom, barometer, výškomer, teplomer, kompas, fázy mesiaca, príliv a odliv, solárne napájanie, stopky, budík, dvojité osvetlenie, svetové časy, kontrola stavu batérie, kalendár , Smart Access technológie + zámok korunky, vodotesnosť 200 m!
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Riadené rádiovým signálom | áno |
| Farba hodiniek | zlatá, modrá |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov, plne automatický kalendár |
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Pohon | batériový so solárnym dobíjaním |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Špeciálne funkcie | kompas, výškomer, barometer, teplomer, kontrola stavu batérie, automatická korekciám ručičiek - funkciám kontroluje pozíciám ručičiek každú hodinu a v prípade potreby si ju upravuje (napr. Pri posunie v dôsledky magnetizmu Alebo otriasať)., pohyb ručičiek - pri stlačení tlačidla sa ručičky posunú tak, aby boli dobre čitateľné ostatné funkcie, tlačidlo tón on/off - podržaním jediného tlačidla vypnete alebo zapnete všetky tóny, systém Smart Access Technology (tzv. Inteligentná korunka) - poskytuje rýchly prístup ku všetkým kľúčovým funkciím hodiniek prostredníctvom elektronickej korunky, teplomer ( -10 / 60 °C) |
| Výška púzdra | 58 mm |
| Stopky | áno, s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Funkcie | dátum, stopky, odpočítavanie stopky, LED osvetlenie displeja, budík, svetové časy, fázy mesiaca, graf prílivu a odlivu |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 101 g |
| Pre | muža |
| Typ ciferníka | analógový aj digitálny |
| Materiál púzdra | živica |
| Materiál náramku | živica |
| Farba ciferníku | modrá |
| Šírka púzdra | 55 mm |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Odpočítavacie stopky | pri dosiahnutí času 0, vydávajú hodinky desetisekundový signál a potom začínajú odpočítavať rovnaký časový úsek znovu. Stopky idú nastaviť maximálne na 60 min, s odpočtom po 1 min. |
| Budík | 5x alarm - môžete si nastaviť až 4 rôzne typy upozornení: 1. denný alarm, 2. mesačné alarm 3. alarm na konkrétny čas v konkrétnom mesiaci 4. alarm na určitý dátum. Každý z týchto alarmov si môžete nastaviť až 5x |
| Korunka | zámok korunky - zabraňuje neželanému prechodu hodiniek do iného módu následkom náhodného stlačení korunky |
| Poznámky | hodinky sú odolné proti otrasom |
| Značka | G-SHOCK |
| Věk | pro dospělé |
| Poznámka k balení | poslední kus na prodejně dodávám bez originálního balení |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

