Popis
Elegantné pánske hodinky JVD z nerezovej ocele striebornej farby a strieborným ciferníkom doplnené o luminiscenčné ručičky krytým zafírovým sklíčkom. Vodotesnosť 5 ATM.
Vlastnosti
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
|---|---|
| Výška | 32 mm |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Funkcie | luminiscencia ručičiek |
| Sklíčko | zafírové |
| luminescence | áno |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Remínek | Nerez |
| Šírka | 385 mm |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske náramkové hodinky JVD JE1006.1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 26.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
131.3 eur
Náramkové hodinky JVD J2023.4
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 28.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
73.68 eur
Pánske hodinky FESTINA Classic Bracelet 20511/2
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 26.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
99 eur
Pánske hodinky SEIKO Quartz SUR312P1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 26.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
287.71 eur
