Popis
FESTINA Chrono pánske hodinky 16656/2 z pozlátenej nerezovej ocele, chronograf, dátum, vodotesnosť 100 m Elegantné pánske náramkové hodinky FESTINA Chrono 16656/2 sú pre všetkých, ktorí ocenia príjemný štýl a estetiku.Hodinky sú vyrobené z pozlatenéj ocele a chránené minerálnym sklíčko. Ciferník v zlatéj farbe je zvýraznení ručičkovými stopkami a jednoduchou dátumovkou, ktorá má svoje miesto na pozícii 4. Hodinky majú vodotesnosť 100 m. Možete sa snimi teda kupať i potápať bez kyslíkového prístroja.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Výška púzdra | 51 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk, zlatenie |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 48 mm |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 165 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

