Popis
Hodinky CASIO Retro A-168WEGM-9 - Očarí Vás ich nadčasový hranatý retro design, ktorý nevyjde z módy. Puzdro je zo živice, preto je veľmi ľahké. Unisex digitálne hodinky, plastové sklíčko, vodotesnosť 3 ATM, budík, stopky, LED osvetlenie. Dodávané sú v značkovej krabičke Casio.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Sklíčko | plast |
| Povrchová úprava | PVD – zlato |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Typ ciferníka | digitálný |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 36 mm |
| Funkcie | dátum, stopky, budík, podsvietenie |
| Poznámka | plne automatický kalendár |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Pre | ženy, muža |
| Materiál púzdra | živica |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Hmotnost hodinek | 49 g |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Hodinky CASIO Collection Retro A159WGEA-1EF
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
59.9 eur
Hodinky CASIO Collection Retro A168WG-9EF
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
59.9 eur
Hodinky CASIO Collection Retro A159WGEA-1EF
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
59.9 eur
Unisex hodinky CASIO Collection Retro A-168WEM-2EF
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
44.9 eur
