Popis
CITIZEN Elegance Eco-Drive dámske hodinky EM0336-59D - elegantné zlaté hodinky z nerezovej ocele s perleťovým ciferníkom, pohon Eco-Drive, zafírové sklíčko, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Pohon | Eco - Drive |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 30 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CITIZEN |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
