Popis
CUTIE detské náušnice zo žltého zlata v tvare lienky s červeným rubínom C2008-10-40-X-1
Vlastnosti
| Kamene | áno |
|---|---|
| Typ | náušnice |
| Hmotnosť | 1,70 g |
| Farba kameňov | červená |
| Materiál | žlté zlato 585/1000 |
| Pre | deti |
| Značka | CUTIE |
| Poznámka k tvaru | lienka |
| Výška náušnice i s háčkem | 14 mm |
| Poznámka k cene | cena je kalkulovaná pre uvedenú hmotnosť a materiál, konečná cena sa môže líšiť podľa hmotnosti |
| Rozměr ozdoby | lienka 7 x 8,1 mm |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
