Popis
JVD detské hodinky J7185.2 - dievčenské červené náramkové hodinky, luminiscencia ručičiek, hodinky sú vodotesné - vodotesnosť 100 m
Vlastnosti
| Výška púzdra | 35 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, červená |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Šírka púzdra | 30 mm |
| Funkcie | luminiscencia ručičiek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Materiál púzdra | mosadz |
| Hmotnost hodinek | 38 g |
| Pre | deti |
| Farba ciferníku | biela |
| Značka | JVD |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Detské hodinky JVD J7185.1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 19.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
36.62 eur
Detské hodinky JVD J7171.1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 19.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
32.5 eur
Detské hodinky JVD J7117.4
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 15.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
36.62 eur
Detské hodinky JVD J7121.3
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 15.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
32.71 eur
