Popis
JVD detské hodinky J7142.5 - dievčenské ružové náramkové hodinky s motýliky na remienku
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, ružová, modrá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Výška púzdra | 30 mm |
| Materiál náramku | polyuretán |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Materiál púzdra | nerezové viečko, puzdro zliatina základných kovov bez niklu |
| Pre | deti |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Hmotnost hodinek | 18 g |
| Šírka púzdra | 26 mm |
| Poznámky | hodinky sú dodávané v darčekovej krabičke |
| Značka | JVD |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Detske hodinky JVD J7155.2
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
28.35 eur
Detske hodinky JVD J7166.1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
32.46 eur
