Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1782031 - moderné dámske hodinky Tommy Hilfiger strieborné, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, indexy z čírych kryštálov, dátum, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov, strieborné indexy |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | dátum |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 89 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
