Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1781536 - moderné modré dámske hodinky Tommy Hilfiger s kamienkami, strieborné puzdro z nerezovej ocele, modrý kožený remienok, strieborný ciferník, dátum, hodinky sú zdobené čírymi kryštálmi !
Vlastnosti
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, modrá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Hmotnost hodinek | 62 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Ten náramek je super příjemný, mooooc fajn hodinky :-)))
Krásné sportovní hodinky, nedám na ně dopustit :-)