Popis
TISSOT PRC 200 NBA Special Edition dámske hodinky T055.217.11.017.00 - luxusné športové švajčiarske dámske hodinky Tissot, strieborné hodinky vyrobené z nerezovej ocele, biely ciferník, dátum, chronograf, tachymeter, luminiscencia ručičiek, zafírové sklíčko, športové vodotesné hodinky - vodotesnosť 200 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Funkcie | dátum, stopky, tachymeter, luminiscencia ručičiek |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 34 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 120 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky TISSOT PR100 Sport Chic T101.910.11.121.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
432.36 eur
Dámske hodinky TISSOT PR 100 Sport Chic T101.917.11.116.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
699.67 eur
Dámske hodinky CERTINA DS Action Chronometer Diamonds C032.051.11.056.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
602.69 eur
