Popis
SWISS MILITARY Hanowa Lady Officer dámske hodinky 7164.12.001
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, ružové zlato |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Šírka náramku | 16 mm |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| osazeno kameny | áno |
| Hmotnost hodinek | 105 g |
| Pre | ženy |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SWISS MILITARY HANOWA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

