Popis
SKAGEN dámske hodinky SKW2316
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
|---|---|
| Farba hodiniek | biela, ružové zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Šírka náramku | 14 mm |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Materiál náramku | keramika |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | biela |
| Hmotnost hodinek | 77 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SKAGEN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

moc se mi líbí to spojení bílé a jemně zlaté barvy :-)
na sluníčku jde trochu hůř poznávat čas, jinak jsem z nich ale nadšená!