Popis
Dámske hodinky Seiko SWR031P1, elegantný, ciferník bielej farby, indexy striebornej farby, tvrdené minerálne sklíčko Hardlex, puzdro z ušľachtilej ocele striebornej farby, oceľový náramok, čisté a klasické prevedenie, nadčasový vzhľad, vodotesnosť 50 m.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Šírka remienka | 15 mm |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 67 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Značka | SEIKO |
| Materiál púzdra | ušľachtilá nerezová oceľ 316 |
| Spona | celooceľová preklápací |
| Rozmer púzdra | 32 x 37 x 8 mm |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
