Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK3215 z nerezovej ocele vo farbe bicolor, puzdro vykladané čírymi kryštálmi, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, zlatá, bicolor |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Poznámka | puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Povrchová úprava | lesk, zlatenie |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 92 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


dvojbarevný náramek je top, super hodinky ;-)))
obě barvy se moc hezky doplňují, hodinky se navíc krásně lesknou...