Popis
MICHAEL KORS dámske hodinky MK3131
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | MICHAEL KORS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

