Popis
LEE COOPER dámske hodinky LC06473.130 - moderné dámske zlaté hodinky Lee Cooper, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, hodinky sú zdobené čírymi kryštálmi !
Informácie o tzv. Supermetalu, z ktorého sú vyrobené púzdra hodiniek Lee Cooper, nájdete vo VIDEA PRODUKTU !
LEE COOPER dámske hodinky LC06473.130 - moderné dámske zlaté hodinky Lee Cooper, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, hodinky sú zdobené čírymi kryštálmi !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Kamene | áno |
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | lesk, zlatenie |
| Farba kameňov | číra |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Hmotnost hodinek | 83 g |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Šírka púzdra | 35 mm |
| Materiál púzdra | supermetal |
| Značka | LEE COOPER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
